momax otwiera nowy trend meblowy w Polsce

Na początku 2020 roku na Bielanach Wrocławskich przy ulicy Towarowej 3 czekać będzie na Państwa nowy wnętrzarski świat.

Wiosną 2020 r. nadejdzie ten dzień, kiedy firma momax otworzy swój pierwszy sklep meblowy w Polsce, na Bielanach Wrocławskich przy ul. Towarowej 3.

Na naszych Klientów czekać będzie wiele gotowych pomysłów na urządzanie wnętrz, koncepty aranżacyjne, artykuły dekoracyjne oraz super promocje.
Nasz sklep dysponuje magazynem o dużej powierzchni, dlatego wiele artykułów jest u nas dostępnych od ręki.

Wszechstronny wybór: sklep meblowy z modnym asortymentem w korzystnych cenach.

Słowa definiujące koncept-momax to nowoczesny, modny, trendy, urozmaicony oraz różnorodny. W sklepie momax znajdziesz inspirujące pomysły na urządzanie pomieszczeń zgodne z najnowszymi trendami. Ekspozycję momax wypełniają gotowe projekty pomieszczeń, pasujące do każdego stylu.

Począwszy od kuchni aż po łóżko kontynentalne, momax spełnia marzenia o wymarzonym domu. Zawsze najnowsze style i trendy kolorystyczne będą inspiracją dla Twojego domu. Pasujące dodatki i akcesoria dostępne są oczywiście w sklepie momax od ręki.

Usługi w momax

Dalsze usługi, takie jak projekty, realistyczne wizualizacje 3D i szczegółowe doradztwo, oferowane są na miejscu w sklepie. Przestronne ekspozycje z kuchniami oraz strefy mieszkalne pokazują gotowe rozwiązania. Firma momax oferuje również usługi pomiaru, dostawy i montażu na życzenie. W momax znajdziesz każdą potrzebną usługę. Z Kartą Stałego Klienta momax zyskujesz liczne przywileje, m.in. darmowe wynajęcie transportera, oferty specjalne i wiele więcej.